EN

Apie mus
Etapas nekilnojamasis turtas

Etapas Group“ – tai privataus kapitalo bendrovė, įkurta 2005 metais, teikianti vystymo, plėtros, konsultacijas projektavimo, teisiniais ar finansiniais klausimais bei administravimo paslaugas nekilnojamojo turto sektoriuje.

 

Partneriai, dirbantys kompanijoje yra profesionalūs, atsakingi ir siekiantys aukščiausio rezultato. Jie mėgsta tai, ką daro ir jie rimtai žiūri į savo atsakomybes, tačiau tuo pačiu jie nepervertina savo sugebėjimų.

 

Mūsų išskirtinumas yra ne tai, ką mes darome, o kaip mes darome. Tikime, kad iniciatyva, sumanumas ir modernus bei kūrybingas požiūris yra mūsų varomoji jėga. Mums svarbus ne tik sėkmingas rezultatas, bet ir sklandus bei progresyvus procesas. Mums svarbūs mūsų klientai, mes juos vertiname ir visose situacijose siekiame dialogo. Šiomis vertybėmis vadovaujamės ne tik ofise, tačiau ir gyvenime.

„Etapas Group“ apjungia bendroves:
Nekilnojamojo turto agentūra
Nekilnojamojo turto vystymas nuomai
Bendras Lietuvos ir Belgijos kapitalo investicinis projektas - fondas
Taip pat kitas įmones, specialiai steigiamas atskiriems projektų valdymams
Lietuvos Nekilnojamojo turto plėtros asociacija
UAB „Etapas Group“ yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (www.lntpa.lt) narė.

Bendra Lietuvos ir Belgijos nekilnojamojo turto vystymo įmonė – uždaras akcinio kapitalo fondas, įsteigtas plėtoti nekilnojamojo turto projektus Lietuvoje. 66% kompanijos nuosavybės priklauso belgų investuotojams, o 34% – lietuvių, tame tarpe UAB „Etapas Group“.

 

„Etapas Group“ atlieka svarbų vaidmenį valdant ir plėtojant fondo turtą. Šiuo metu fondas didžiausią dėmesį skiria žemės įsigijimui, vystymo koncepcijų kūrimui ir infrastruktūros vystymui gyvenamosiose, rekreacinėse ir pramoninėse teritorijose. Gyvenamuosiuose sektoriuose pritaikoma belgų patirtis ir žinios kaip padidinti ir optimizuoti gyvenimo standartus Lietuvoje.

Tai naujas požiūris į pramoninio nekilnojamojo turto vystymą. Dėka partnerio „ILD“ (www.ild.be), šioje bendrovėje sujungiama belgiška patirtis ir vietinio partnerio „Etapas Group“ gebėjimas šią patirtį adaptuoti Baltijos šalyse.

 

„Etapas Industry“ vysto specialiai pritaikyto pramoninio nekilnojamojo turto projektus – autonomiškus arba integruotus į pramoninius parkus. „Etapas Industry“ įsigilinus į kliento veiklą, patenkina specialius jo logistikos ar pramoninių procesų poreikius, prisiima visapusišką atsakomybę nuo pat projektavimo pradžios iki pastato perdavimo eksploatacijai, taip pat siūlo įvairius projekto finansavimo modelius.

 

Pradedant vystyti projektą, iš pradžių analizuojama kliento esama situacija. Tuomet pateikiamas preliminarus vietos, statybos, terminų ir kaštų pasiūlymas, kuris yra puikiai suderintas, nes artimai bendradarbiaujama su klientu detalioje inžinerijos stadijoje. Statybų etapo metu iš pradžių pateikiami pasiūlymai subrangovams ir gaunami statybos leidimai. Pradėjus konkrečius statybų darbus, kiekviena statybų vieta kasdieną yra atidžiai stebima, o tokį monitoringą atlieka specialiai paskirtas asmuo. Projekto vadovas koordinuoja statybų eigą, atsižvelgdamas į planus bei terminus, ir apie viską informuoja klientą. Statybų etapas baigiasi tada, kai eksploatacijai tinkamas pastatas perleidžiamas klientui kartu su darbo procesais, taip pat vedami vietiniai mokymai.

 

Nekilnojamąjį turtą siūlome kaip autonominį projektą arba integruotą į vieną iš pramoninių parkų. Siūlomas pastato projektas pasižymi optimaliu išdėstymu atsižvelgiant į investicijų bei eksploatacijos išlaidų mažinimą.