EN

Kontaktai
Mūsų komandos nariai
Mindaugas Velička
UAB „Etapas Group“ Direktorius
+370 657 88811
mindaugas@etapasgroup.lt
Dainius Koveras
Projektų vadovas
+370 657 88822
dainius@etapasgroup.lt
Donatas Miškinis
UAB „Etapas Group“ direktoriaus pavaduotojas
+370 657 88855
donatas@etapasgroup.lt
Justas Miškinis
Statybos organizavimo ir priežiūros specialistas
+370 699 90005
justas@sollus.lt
Virgis Pileckis
UAB „Etapas“ Direktorius
+370 657 88877
v.pileckis@etapas.lt
Andrius Barauskas
Nekilnojamo turto brokeris
+370 657 88899
a.barauskas@etapas.lt
Tomas Labunauskas
Nekilnojamojo turto brokeris
+370 614 14984
t. labanauskas@etapas.lt
SUSISIEKITE
Jei turite klausimų, rašykite tiesiogiai mums!